Noored

Anneliis Viilukas

Spordiklubi Biathlon

Hanna Moor

Vastseliina SPKL

Katriin Mets

Spordiklubi Biathlon

Kirte-Katrin Sarevet

Spordiklubi Biathlon

Ksenija Pribõlovskaja

Äkke SUKL/Narva SPKO Energia

Mari Uha

SPKL Sakala Biathlon

“Olen sihikindel ja püüdlik. Kuulan tähelepanelikult ja proovin anda endast maksimumi. Selle hooaja peaeesmärgiks on pääseda Noorte olümpiale Norra, Lillehammerisse. Seal teha hooaja parim laskmine ja tulla top10-sse. Teiseks suureks eesmärgiks on pääseda Noorte MM-ile. Kaugemaks eesmärgiks on laskmist stabiilsemaks muuta ning ka suusatehnikat lihvida, tõusta omaealiste seas kõige kõrgemasse konkurentsi ja võidelda medalite eest (Juuniorite ja Noorte MM ja EM).”

Jürgen Koll

Spordiklubi Biathlon

Kristo Siimer

Spordiklubi Biathlon

Mart Vsivtsev

Äkke SUKL/Narva SPKO Energia

Marten Aolaid

Spordiklubi Biathlon

Mihkel Unt

Elva SUKL

 “Ma olen rahulik ja suhteliselt ükskõikne. Omane on see, et ma pean saama alati seda, mida ma tahan. Tippsooritus tuleb tavaliselt siis, kui mul on ükskõik ning lähen ja teen. Selle hooaja eesmärgiks on saada Noorte maailmameistrivõistlustele. Pikemas perspektiivis – saada igal aastal paremaid kohti noorte/juunioride maailmameistrivõistlustel.Minu parim tulemus on Tartu jooksumaratoni võit oma vanuseklassis.”

Robert Heldna

Spordiklubi Biathlon

 “Ma olen väga võitlushimuline ja ma tahan olla parim kõiges, olgu see trenn või võistlus, ja see on mind ka kõige rohkem edasi viiv iseloomuomadus. Tuleva hooaja eesmärk on medal Noorte olümpiamängudelt ja/või Noorte maailmameistrivõistlustelt. Selle olümpiatsüklis jooksul on eesmärk eelkõige areneda professionaalsemaks sportlaseks. Järgmises olümpiatsüklis on eesmärk medalid püüelda.Olen 21-kordne Eesti noorte meister.”